SÖK PÅ SIDAN

Kontakta fagersta kommun

Postadress:
Fagersta kommun
737 80 Fagersta

Telefon:

0223-440 00

Fax:

0223-171 01

Öppettider:

7.30-12.00 och 13.00-16.00

Besök oss:

Norbergsvägen 19 
737 80 ­Fagersta

HR och utveckling

Namn

Befattning

E-postadress

Telefonnummer

Ingmarie Westling Gustavsson

HR- och utvecklingschef

ingmarie.westling.gustavsson@fagersta.se

0223-441 85

Sophia Wallsten

HR-konsult

sophia.wallsten@fagersta.se

0223-445 52

Caroline Wickholm

HR-konsult

caroline.wickholm@fagersta.se

0223-448 34

Andreas Johansson

HR-konsult

andreas.johansson@fagersta.se

0223-442 54

Johanna Kriikkula

HR-assistent

johanna.kriikkula@fagersta.se

0223-441 88

Anna Nilsson

Beredskaps-samordnare

anna.nilsson@fagersta.se

0223-441 16

Annika Hedberg Roth

Utvecklare

annika.hedberg.roth@fagersta.se

0223-440 64

Jon Ashbourne

Kommunsekreterare

jon.ashbourne@fagersta.se

0223-441 06

Jonna Stenström

Kommunikatör

jonna.stenstrom@fagersta.se

0223-448 86

Lena Bylund

Kommunikations-strateg

lena.bylund@fagersta.se

0223-442 87

Martti Jaakkola

Samordnare finskt förvaltningsområde
/administratör

martti.jaakkola@fagersta.se

0223-442 88

Mikael Thesslund

Arkivarie/ registrator

mikael.thesslund@fagersta.se

0223-441 03

Oscar Bogren

Fastighetsstrateg

oscar.bogren@fagersta.se

0223-441 02

Sandra Wisell

Utredare

sandra.wisell@fagersta.se

0223-441 04


Senast ändrad: 2020-05-13

Scrolla upp